Październik 16 2019 21:38:26
Menu
Szkoa bez przemocy
Dla ucznia
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 628,373
Najnowszy użytkownik: nyhtggdagi
Reklama



Samorząd Uczniowski
"Racją bytu wszelkiej polityki jest służba człowiekowi"

(Jan Paweł II)


Samorząd w roku 2019/2020





OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU: Danuta Bartosik Małgorzata Jesiona


SEKCJA SZTANDAROWA

Anna Kruszyna

Hubert Godycki-Ćwirko

Justyna Nowacka

Wiktoria Tomaszewska

Wiktoria Grzyb

Jakub Grzyb


SEKCJA SPORTOWA

Sebastian Witkowski

Bartek Ruciński

Wiktor Kucia

Dominik Brandt

Kacper Michalak

Mateusz Bawej

Mikołaj Karafiński

Sebastian Michalak

Kacper Sarnowski

Jakub Jerzak

Jakub Baraniak

Anna Kruszyna

Natalia Czarnocińska

Aniela Rucińska


SEKCJA ARTYSTYCZNA

Magdalena Mucha

Martyna Banasiak

Natalia Pawłowska

Nikola Grabińska

Milena Małecka

Oliwia Turowska

Hubert Godycki-Ćwirko

Wiktoria Grzyb

Justyna Nowacka

Anna Kruszyna

Aleksandra Jabłońska

Wiktoria Pietrzak


REDAKTORZY GAZETKI SZKOLNEJ

Oliwia Turowska

Wiktoria Winkler

Aniela Rucińska

Anna Wilkęska

Anna Kruszyna

Laura Sadowska

Wiktoria Pietrzak

Aleksandra Jabłońska


"Samorząd jest to właściwie praca organizowana po to, aby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem uczą się, działają.

(...) żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał (...)żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się, pilnował porządku i praworządności.

To nie tylko praca, ale i walka... w obronie porządnych, dzielnych i słabych, przeciwko wrogom porządku i sprawiedliwości..."(Janusz Korczak).



Samorząd w roku 2017/2018

Przewodnicząca: Amelia Wojciechowska

Zastępca przewodniczącej: Bartłomiej Nowak

Skarbnik: Wiktoria Leszczyńska



Opiekunowie:

p. Magdalena Adamkiewicz
p. Danuta Bartosik
p. Grażyna Wilma



Mediatorzy rówieśniczy:
Amelia Wojciechowska
Wiktoria Leszczyńska
Anita Zięciak
Gabriela Dopierała
Martyna Twardygrosz
Gabriela Kuśmierkiewicz
Oliwia Anielak
Julia Wawrzyniak
Oliwia Majkowska
Sandra Wojciechowska
Natalia Rezler
Julita Korczka
Bartłomiej Nowak
Filip Cieniewski



Anioły- sekcja opiekuńcza:
Anita Zięciak
Amelia Wojciechowska
Dominika Konarska
Gabriela Dopierała
Wiktoria Leszczyńska
Kinga Antkiewicz



Sekcja wokalna:
Kinga Antkiewicz
Julia Wawrzyniak
Martyna Twardygrosz
Julia Kochanowska
Wiktoria Kowalewska
Magdalena Mszańska



Sekcja sportowa:
Kacper Malinowski
Maciej Grabarczyk
Dominik Kalinowski
Maciej Kowalewski
Kuba Giedz
Mikołaj Żurawicz
Hubert Sobczak
Kamil Grygielski
Adrian Majewski
Adam Nowacki



Sekcja sztandarowa:
Wiktoria Kowalewska
Oliwia Majkowska
Gabriela Kuśmierkiewicz
Sandra Wojciechowska
Dominik Kowalski
Kamil Szczęsny





REGULAMIN SU





Z pamiętnika...




SPRAWOZDANIE Z PRACY SU ROK SZKOLNY 2013/2014





SPRAWOZDANIE Z PRACY SU ROK SZKOLNY 2012/2013


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Profilaktyka