Styczeń 23 2018 06:59:11
Menu
Szkoła bez przemocy
Dla ucznia
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 628,373
Najnowszy użytkownik: nyhtggdagi
ReklamaKalendarium historii szkoły
Hymn Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II
w KłodawieMy młodzi chcemy być silni
Poznawać przyrodę i świat.
Zwyciężać mądrością i wiedzą
By szczęście zakwitło wśród nas
Leć w górę orle biały nasz
Zdobywaj obszary wśród gwiazd
Z uporem prowadź nas do chwały
Bo przestrzeń jest nasza i czas


Kalendarium historii najstarszej szkoły w KłodawieUlotka o naszej szkoleZARYS DZIEJÓW MIASTA KŁODAWY


Zabytkowy budynek szkoły.Budynek AHala sportowa na miarę XXI wiekuBudynek A i Hala SportowaPracownia matematycznaMultimedialna pracownia polonistycznaMultimedialna pracownia polonistycznaMultimedialna pracownia komputerowo - językowaMultimedialna pracownia komputerowo - językowaPracownia mechatroniczno - komputerowaPracownia mechatroniczno - komputerowaGimnazjum nr1 dąży do tego, aby nasz absolwent w wyniku systematycznego, spójnego działania wszystkich pracowników szkoły przy współpracy z rodzicami i instytucjami wspomagającymi był człowiekiem aktywnym, twórczym, o rozbudzonej ciekawości poznawczej i motywacji do samorealizowania.


Umiejącym podejmować decyzje w oparciu o wartości etyczne, moralne, humanizm, tolerancję, sprawiedliwość i szacunek dla pracy.


Promującym zdrowy styl życia, dbającym o środowisko, będącym w dobrych relacjach z innymi, szanującym godność ludzi, otwartym na idee jednoczącej się Europy, przy zachowaniu dumy narodowej.


W naszej Szkole tworzymy właściwą atmosferę dla wszechstronnego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego ucznia. Stawiamy sobie więc za cel przygotowanie uczniów do swobodnego poruszania się w nowej rzeczywistości, uczymy ich rozpoznawania swoich potrzeb i świadomego podejmowania decyzji, dokonywania wyborów oraz hierarchizacji wartości.


Bazujemy na pedagogicznym zaangażowaniu wszystkich nauczycieli, którzy są otwarci na potrzeby ucznia i dbają o jego dobro, życzliwie współpracując ze sobą są gotowi do wprowadzania innowacji, podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe.


Społeczność Szkoły tworzą uczniowie, ich rodzice oraz wszyscy pracownicy, którzy współpracują ze sobą i dbają o jak najlepszy wizerunek naszej placówki, pozytywnie się z nią identyfikując.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Profilaktyka