TURNIEJ STRZELECKI

Notice: Undefined index: user_status in /home/amms3/domains/gim1klodawa.pl/public_html/print.php on line 80
Dodane przez AS dnia Listopad 24 2017 01:24:45


TURNIEJ STRZELECKI

21.11.2017 r. w hali sportowej SP nr 1 im. św. Jana Pawła II odbył się turniej

strzelecki z okazji powstania Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka"w Kłodawie.


Strzelano z karabinków pneumatycznych do tarcz oddalonych o 10 metrów.

Każdy zawodnik oddawał 10 strzałów ocenianych.W przypadku uzyskania tej samej liczby punktów

przez zawodników o miejscu decydowała dogrywka.

W zawodach uczestniczyło 74 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych

i ponadpodstawowych z terenu powiatu kolskiego i włocławskiego,

a także drużyny z Kutna.


Sędzią głównym turnieju był pan Mariusz Andrzejczak.

W trakcie imprezy zawodniczy skorzystali z ciepłego posiłku przygotowanego

przez kuchnie miejscowej szkoły.

Turniej zdominowali zawodnicy miejscowej szkoły, którzy zajęli zdecydowaną

większość czołowych lokat.




WYNIKI ZAWODÓW:


W rywalizacji drużynowej chłopców [ 3 osobowe zespoły ]


1 miejsce - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie [ II drużyna ] - 292 pkt.
w składzie: Maciej Kowalewski, Sebastian Dębski, Norwid Żurek
2 miejsce - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie [ I drużyna ] - 291 pkt.
w składzie: Wiktor Kochański, Kamil Szczęsny, Kamil Grygielski
3 miejsce - ZSP Kłodawa [ I drużyna ] - 285 pkt.
4 miejsce - ZSP Kłodawa [ II drużyna ] - 284 pkt.
5 miejsce - UKS „ Jedynka" w Kłodawie - 281 pkt.
6 miejsce – I LO PUL w Kutnie - 278 pkt.

W rywalizacji drużynowej dziewcząt [ 3 osobowe zespoły ]

1 miejsce - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie [ I drużyna ] - 296 pkt.
w składzie: Wiktoria Kowalewska, Magda Banasiak, Olga Izychart
2 miejsce - UKS „ Jedynka" w Kłodawie - 291 pkt. w składzie: Anna Bąbka
Wiktoria Frątczak, Izabela Augustyniak
3 miejsce - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie [ II drużyna ] - 290 pkt.
w składzie: Wiktoria Grabowska, Weronika Kańka, Nikola Augustyniak
4 miejsce - ZSR CKU Kościelec – 293 pkt.
5 miejsce - ZSP Kłodawa [ I drużyna ] - 278 pkt.
6 miejsce - ZSP Kłodawa [ II drużyna ] - 258 pkt.

W rywalizacji indywidualnej chłopców:

1 miejsce - Wiktor Kochański - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 99 pkt.
2 miejsce - Wiktor Wacławik – I LO PUL w Kutnie – 99 pkt.
3 miejsce - Kamil Szczęsny - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 99 pkt.
4 miejsce - Maciej Kowalewski - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 98 pkt.
5 miejsce - Oskar Rutkowski - UKS „Jedynka" w Kłodawie - 97 pkt.
6 miejsce – Norwid Żurek - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 97 pkt.

W rywalizacji indywidualnej dziewcząt:


1 miejsce - Magdalena Banasiak - SP nr 1 im. św.Jana Pawła II w Kłodawie - 100 pkt.
2 miejsce -Olga Izychart - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 98 pkt.
3 miejsce -Wiktoria Kowalewska - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 98 pkt.
4 miejsce -Wiktoria Frątczak - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 99 pkt.
5 miejsce – Anna Bąbka - UKS „ Jedynka" w Kłodawie – 98 pkt.
6 miejsce -Wiktoria Grabowska - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 97 pkt.

Pierwsza szóstka w każdej kategorii otrzymała dylomy,

a najlepsza trójka puchary,

które wręczyła dyrektor SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie Beata Kołuda.





GRATULUJEMY!!!