Grudzień 13 2017 08:21:39
Menu
Szkoła bez przemocy
Dla ucznia
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 628,373
Najnowszy użytkownik: nyhtggdagi
Reklama



TURNIEJ STRZELECKI


TURNIEJ STRZELECKI

21.11.2017 r. w hali sportowej SP nr 1 im. św. Jana Pawła II odbył się turniej

strzelecki z okazji powstania Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka"w Kłodawie.


Strzelano z karabinków pneumatycznych do tarcz oddalonych o 10 metrów.

Każdy zawodnik oddawał 10 strzałów ocenianych.W przypadku uzyskania tej samej liczby punktów

przez zawodników o miejscu decydowała dogrywka.

W zawodach uczestniczyło 74 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych

i ponadpodstawowych z terenu powiatu kolskiego i włocławskiego,

a także drużyny z Kutna.


Sędzią głównym turnieju był pan Mariusz Andrzejczak.

W trakcie imprezy zawodniczy skorzystali z ciepłego posiłku przygotowanego

przez kuchnie miejscowej szkoły.

Turniej zdominowali zawodnicy miejscowej szkoły, którzy zajęli zdecydowaną

większość czołowych lokat.




WYNIKI ZAWODÓW:


W rywalizacji drużynowej chłopców [ 3 osobowe zespoły ]


1 miejsce - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie [ II drużyna ] - 292 pkt.
w składzie: Maciej Kowalewski, Sebastian Dębski, Norwid Żurek
2 miejsce - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie [ I drużyna ] - 291 pkt.
w składzie: Wiktor Kochański, Kamil Szczęsny, Kamil Grygielski
3 miejsce - ZSP Kłodawa [ I drużyna ] - 285 pkt.
4 miejsce - ZSP Kłodawa [ II drużyna ] - 284 pkt.
5 miejsce - UKS „ Jedynka" w Kłodawie - 281 pkt.
6 miejsce – I LO PUL w Kutnie - 278 pkt.

W rywalizacji drużynowej dziewcząt [ 3 osobowe zespoły ]

1 miejsce - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie [ I drużyna ] - 296 pkt.
w składzie: Wiktoria Kowalewska, Magda Banasiak, Olga Izychart
2 miejsce - UKS „ Jedynka" w Kłodawie - 291 pkt. w składzie: Anna Bąbka
Wiktoria Frątczak, Izabela Augustyniak
3 miejsce - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie [ II drużyna ] - 290 pkt.
w składzie: Wiktoria Grabowska, Weronika Kańka, Nikola Augustyniak
4 miejsce - ZSR CKU Kościelec – 293 pkt.
5 miejsce - ZSP Kłodawa [ I drużyna ] - 278 pkt.
6 miejsce - ZSP Kłodawa [ II drużyna ] - 258 pkt.

W rywalizacji indywidualnej chłopców:

1 miejsce - Wiktor Kochański - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 99 pkt.
2 miejsce - Wiktor Wacławik – I LO PUL w Kutnie – 99 pkt.
3 miejsce - Kamil Szczęsny - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 99 pkt.
4 miejsce - Maciej Kowalewski - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 98 pkt.
5 miejsce - Oskar Rutkowski - UKS „Jedynka" w Kłodawie - 97 pkt.
6 miejsce – Norwid Żurek - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 97 pkt.

W rywalizacji indywidualnej dziewcząt:


1 miejsce - Magdalena Banasiak - SP nr 1 im. św.Jana Pawła II w Kłodawie - 100 pkt.
2 miejsce -Olga Izychart - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 98 pkt.
3 miejsce -Wiktoria Kowalewska - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 98 pkt.
4 miejsce -Wiktoria Frątczak - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 99 pkt.
5 miejsce – Anna Bąbka - UKS „ Jedynka" w Kłodawie – 98 pkt.
6 miejsce -Wiktoria Grabowska - SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie – 97 pkt.

Pierwsza szóstka w każdej kategorii otrzymała dylomy,

a najlepsza trójka puchary,

które wręczyła dyrektor SP nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie Beata Kołuda.





GRATULUJEMY!!!

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Profilaktyka