Styczeń 17 2019 10:45:19
Menu
Szkoa bez przemocy
Dla ucznia
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 628,373
Najnowszy użytkownik: nyhtggdagi
Reklama



TURNIEJ BARBÓRKOWY 2016/2017
Newsy
BARBÓRKOWY TURNIEJ STRZELECKI
o PUCHAR ZARZĄDU KOPALNI SOLI
„KŁODAWA” S.A.



9 grudnia 2016 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II

w Kłodawie odbył się turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego

z okazji Święta Górników.




Fundatorem nagród była kopalnia soli „Kłodawa' S.A.

Organizatorem turnieju było Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie,

oraz

funkcjonujące w szkole Szkolne Koło Ligi Obrony Kraju.







W turnieju uczestniczyła rekordowa liczba 92 zawodników i zawodniczek

reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne i gimnazjalne

z terenu powiatów kolskiego i włocławskiego.



Turniej otworzył Członek Zarządu Kopalni Soli „Kłodawa” S.A. pan Marek Skrzypczak.

Klasyfikacja prowadzona była w kategorii drużynowej [3 dziewczyny + 3 chłopców]
oraz w kategorii drużynowej dziewcząt i chłopców.




WYNIKI TURNIEJU:

KATEGORIA DRUŻYNOWA:



1 MIEJSCE-555 PKT.-I DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 1 W KŁODAWIE

2 MIEJSCE-553 PKT.-I DRUŻYNA ZSP W KŁODAWIE
3 MIEJSCE-551 PKT.-ZSR CKU KOŚCIELEC
4 MIEJSCE-546 PKT.-LO KOŁO
5 MIEJSCE-524 PKT.-II DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 1 W KŁODAWIE
6 MIEJSCE-517 PKT.-III DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 1 W KŁODAWIE

7 MIEJSCE-511 PKT.-I DRUŻYNA GIMNAZJUM W DĄBIU
8 MIEJSCE-498 PKT.-II DRUŻYNA GIMNAZJUM W DĄBIU
9 MIEJSCE-497 PKT.-II DRUŻYNA ZSP W KŁODAWIE
10 MIEJSCE-485 PKT.-SLO CHOCEŃ
11 MIEJSCE-451 PKT.-LO KOWAL
12 MIEJSCE-427 PKT.-ZS MARYSIN-LUBRANIEC
13 MIEJSCE-417 PKT.-SZSZ CHOCEŃ



KATEGORIA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT:


1 MIEJSCE-99 PKT.-SANDRA STELMACHOWSKA-SLO CHOCEŃ
2 MIEJSCE-99 PKT.-WIKTORIA KOWALEWSKA-GIMN. NR 1 w KŁODAWIE
3 MIEJSCE-98 PKT.-KAMILA SZAFRAŃSKA-ZSR CKU KOŚCIELEC
4 MIEJSCE-98 PKT.-WERONIKA BRYŁKA-ZSP KŁODAWA
5 MIEJSCE-97 PKT.-ANGELIKA SADOWSKA-ZSP KŁODAWA
6 MIEJSCE-96 PKT.-WERONIKA MICHALAK-GIMN. NR 1 w KŁODAWIE



KATEGORIA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW:


1 MIEJSCE-99 PKT.-MARCIN OSTRÓŻKA-ZSP KŁODAWA
2 MIEJSCE-98 PKT.-DANIEL GRZELAK-GIMNAZJUM DĄBIE
3 MIEJSCE-97 PKT.-KONRAD SIERADZKI-GIMN. NR 1 w KŁODAWIE
4 MIEJSCE-96 PKT.-PATRYK JAWORSKI-ZSP KŁODAWA
5 MIEJSCE-96 PKT.-JAKUB KAŹMIERSKI-GIMNAZJUM DĄBIE
6 MIEJSCE-95 PKT.-MICHAŁ KICIŃSKI-LO KOŁO

PUCHARY, MEDALE I DYPLOMY

WRĘCZYŁA PANI ANNA ŚLIWKA

w-ce DYREKTOR GIMNAZJUM NR 1 IMIENIA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

W KŁODAWIE.


W trakcie rozgrywek zawodnicy i opiekunowie zjedli smaczną zupę w stołówce
szkolnej.


GRATULUJEMY WYNIKÓW!!
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Profilaktyka